Mi Gorda Bella (Má tlusta,Valentina) 36 až 45 díl

1. října 2006 v 19:28 | Marek Ševčík |  Díly Telenovel
36 díl
Valentýna se s Franklinem usmiřuje a slibuje mu, že se do něj pokusí zamilovat. Orestes pomáhá malé a chudé dívce Canelitě, jejíž maminku odveze do nemocnice. Canelita nemá kam jít a proto se ji Orestes rozhodne zavést do Muňečiného útulku. Tam je ale majitel budovy, který se rozhodl budovu prodat a útulek vyhodit na ulici. V pravou chvíli zasáhne Orestes, který vyhodí majitele z domu a slíbí Muňce, že se pro její útulek pokusí sehnat peníze. Pandora s Valentýnou si odvádějí Aquilese z vězení. Aquiles nemá kam jít, tak ho Valentýna zavede do penziónu k tetě. Tam se Aquiles potká se svým otcem, který doprovází Tza Tzu. Juan Ángel chce Aquilese vyhnat, ale Tza Tza se ho zastává a nabízí Aquilesovi, že může v penziónu bydlet…
37 díl
Valentýna chce odejít z klubu, ale na popud Chiqui a Ariadny ji modelky zmlátí. Tak ji najde také Franklin. Chce viníky potrestat, ale Valentýna trvá na tom, že si to s modelkami vyřídí sama. Tza Tze se vymluví, že byla přepadena. Větší starosti jí ale dělá Achiles, který je na tom psychicky špatně a svěří se Valentýně, že za jeho homosexuální orientaci může Olympie, která ho ve dvanácti letech poslala s Roquem do nevěstince. Achiles uteče z penziónu a zmlátí ho v baru dva pobudové. Pandora se vydá za Olympií, aby si promluvila o Achilovi, ale v hádce ničeho nedosáhne. Jordi prosí Pandoru, aby mu dala šanci. Orestes se snaží oddálit svatbu s Chiqui. Přichází za Panenkou promluvit si o problému s dětským domovem, Chiqui se zlobí, že se Orestes místo svatbě věnuje charitě jako její matka a podrážděné Panence v hádce uklouzne, že si kdysi vzala Chiqui na starost právě tak jako sirotky. Chiqui je v šoku z toho, že je nalezenec.
38 díl
Panence v hádce před Orestem a Chiqui uklouzne, že Chiqui není její dcera. Chiqui se cítí jako nalezenec ponížena a Panenku nenávistně jako svou matku navždy zavrhne. Panenka prosí Oresta, aby Chiqui v této těžké situaci neopouštěl. Protože v agentuře dojde ale ke střetu mezi Chiqui, Ariadnou a Valentýnou, Orestes se postaví za Valentýnu a své snoubence a sestře zakáže vstup do agentury. Za Valentýnou přichází do práce rozzlobený Franklin, který se od Tza Tzy dozvěděl, že Valentýna pracuje u Villanuevů. Tza Tza v doprovodu Beatriz opakuje svůj pokus dostat se do televize. Olympie stráví opět noc mimo domov se soudcem Gomezem. Roque s ní odmítá jet, vyčítá Olympii, že příliš riskuje. Olympie tentokrát zaspí a Juan Ángel zalarmuje celý dům, když ji ráno nenajde. Olympie si však poradí i tentokrát. Zinscenuje autonehodu a nechá se domů přivést sanitkou. Vymluví se, že byla na dobročinném večírku.
39 díl
Franklin si nepřeje, aby Valentýna pracovala v agentuře. Valentýna pod záminkou, že nestíhá školu současně s prací, dává výpověď. Caca se chce ucházet o práci v televizi. Není přijata. Při té příležitosti potkává starého obdivovatele, herce Macedonia. Nabízí mu, aby se přestěhoval do jejího penzionu. Olimpie a Roque plánují vraždu Valentýny. Chtějí ji přimět, aby se přestěhovala zpátky do domu Villanuevů. Za dveřmi je zaslechne služka Nimfa. Je však odhalena a Olympie s Roquem jí vyhrožují smrtí, pokud něco prozradí. Orestes a Celeste sdělují Juanu angelovi, že pokud neumožní Achilovi návrat k rodině, oba z domu též odejdou a přeruší s ním styky. Policie sdělí rodině, že se našlo tělo, jehož popis odpovídá Achilovi. Když se to dozví generál Segundo, zkolabuje. Rodina se shromáždí v márnici, aby provedla identifikaci mrtvoly.
40 díl
Vijanuevovi mají v márnici identifikovat mrtvolu Achila. Nakonec však až otisky prstů prokáží, že se jedná o jiného člověka. Juan Ángel si uvědomuje své provinění vůči synovi. Dojde zde ke sblížení Pandory se Jordym. Tza-Tza mezitím navštíví dům Vijanuevů, aby jim vyjádřila soustrast. Olympii to velmi popudí a vyhodí ji. Muněka svěří Ritě, že Chiqui není její dcera. Chiqui se v márnici udělá špatně a donutí Franklina, aby ji odvedl domů. Tam před rodiči ztropí poprask a předstírá, že ji Franklin chtěl znásilnit. Muněka překvapí Lorenza v kanceláři ve chvíli, kdy mu Batista vyhrožuje zabitím. Generál Segundo dostane infarkt, Benigno zabrání jeho převozu na kliniku. Orestes cestou z márnice zaveze Valentýnu k Vijanuevům a ta se na přání Segunda rozhodne, že u nich zůstane, dokud se mu neuleví. Franklin se vydá za ní, aby ji odvedl zpět.
41 díl
Franklin nechce dál hrát Valentýnina milého, protože ji má rád doopravdy. Pandora si přiznává, že je zřejmě zamilovaná do Jordiho Valentina je u Villanuevů, aby byla se strýcem Segundem, kterému je po infarktu špatně. Olimpia ji znova uráží, stejně jako její matku a Tza Tzu, Valentina dostává záchvat astmatu a zachrání ji Celeste. Valentina ani Benigno nejí večeři s uspávacím práškem. Valentina se rozhodne, že přenocuje u Segunda a bude o něj pečovat, což zkomplikuje Olimpii a Roquemu plány. Roque ale stejně proniká maskován do Segundova pokoje, aby vzal dokument. Segundo se probudí. Roque dá Valentině pistoli na spánek. Přibíhá Benigno a zachraňuje je. Roqueho postřelí a maskovanou Olimpii málem též. Nereida nese druhý den Roquemu snídani a všimne si, že má zavázanou nohu. Olimpie se u snídaně snaží celou věc bagatelizovat, aby nebyla zavolána policie. Chiqui se od Muněky dozvídá, že není její dcera, že ji měl Lorenzo s jinou ženou. Chiqui opět dostane hysterický záchvat a sní prášky na spaní. Přichází Orestes a zachrání ji. Prosí ji, aby se sebrala a zmiňuje jejich zásnubní hostinu. Chiqui je šťastná, ale s Panenkou jedná jako s cizí. Přichází Batista a chce, aby Lorenzo ukryl u sebe v domě zásilku drog. Franklin prozrazuje Tza Tze, že Valentina miluje Oresta a že jejich vztah byl jen na oko. Valentina říká Juanu Angelovi, že Tza Taz musela zastavit náhrdelník po matce, aby jí mohla nakoupit oblečení.
42 díl
Valentina dostala stipendium na univerzitě, ale přenechá ho Jordimu. Tza Tza dostane od banky dost peněz, aby zaplatina Valentině studium na univerzitě. Juan Angel nakoupí náhrdelník a pošle ho Tza Tze. Achiles je nalezen, je v komatu, protože ho někdo strašně zmlátil. Dozvídáme se, že ho matka jako dítě odvedla do nevěstince. Achiles vše svěřil Valentině. Juan Angel je zdrcen, obviňuje se z neštěstí, které potkalo Achilla. Olimpie Achilovi v bezvědomí nadává, že ji zradil, tím že prozradil vše Valentině. Juan Angel volá do domu polici, aby vyšetřili, večerní přepadení. Olimpie zuří a odvádí Roqueho. Franklin u něj najde rukavice. Pacheco zjistil, že Olimpie podplatila soudce, aby züznal podpisy na Eviných dokumentech za pravé. Ariadna je těhotná, Roman ji agresivně nutí k potratu, Chiqui připravuje zásnuby s Orestem. Valentina a Pandora celé rodině Chiqui vymlouvají. Segundo upozorňuje Celeste na to, jaká Olimpie je. Ta mu nevěří...
43 díl
Aquiles se probírá z bezvědomí. Má výpadky paměti. Nepamatuje se na Valentinu. Olimpie nachytá Pandoru, jak se líbá s Jordim a dá jí pár facek. Pandora jí sdělí, že ví o jejích eskapádách po barech. Chiqui vidí, jak Orestes málem v baru políbil Valentinu a pouští ho k vodě. Orestes se jako vždy nevyzná ve svých citech. Muněka objeví ve sklepě drogy, které tam nechal Lorenzo.Tza Tza a Juan Angel se políbí. Vidí je Valentina. Nereida objeví Roqueho ránu na noze. Valentina řekne Juanu Agelovi a Orestovi, že na Aquilově neštěstí nese vinu jen Olimpie. Pandora řekne Valentině, že Olimpe žije dvojí život. Valentina žádá Pandoru, aby ji obstarala klíče od pracovny jejího otce Luise Felipa...
3.ledna (44 díl)
Pandora se Valentýně svěří, že Olimpia střeží temné tajemství a že je to nebezpečná žena dvou tváří. Odmítá ale sdělit podrobnosti. Valentýna ji přemluví, aby vzala klíče od pracovny jejího otce a pustila ji tam. Pandora si tam vybaví vzpomínky, které ji děsí, byla totiž svědkem toho, jak Olivia Valentýnina otce zabila. Valentýna si uvědomí, že Olivia o smrti jejího otce něco ví. Snaží se najít usvědčující dokumenty, které její otec o Olimpii nashromáždil. Franklin je odhodlaný vyšetřit okolnosti Eviny nehody a útoku na Valentýnu. Přichází do domu, aby vyslechl Roqueho. Přistihne Valentýnu, jak se líbá s Orestesem, a uraženě odchází. Orestes si uvědomuje, že k Valentýně něco cítí. Valentýna to ale odmítá, protože ví, že si Orestes bude brát Chiqui. Orestes je odhodlaný přimět Olimpii, aby řekla celou pravdu o své minulosti.
4.ledna (45 díl)
Mezi Valentýnou a Olympií dojde ke sporu a Olympia se pokusí Valentýně ublížit.
Orestes ji ale včas zadrží. Pandora si stěžuje otci, že ji Olympia uhodila, ale ta
tvrdí, že je Pandora duševně nemocná a všechno si vymyslela. Franklin odjíždí kvůli vyšetřování Evina úmrtí a na letišti se sejde s Chiqui, která cestuje na to samé místo. Do Lorenzova domu vtrhne mafie a ohrožuje celou rodinu kvůli obchodu s drogami, do kterého se Lorenzo zapletl. Juan Ángel přiznává, že je do Tza Tzy zamilovaný, ale Tza Tza ho odmítá. Nevěří, že by se kvůli ní rozvedl s Olympií a nechce být jen jeho milenkou. Orestes si všimne, že Roque kulhá, a začne ho podezírat. Uhodí na Olympii a chce vědět, zda je Josema opravdu José Manuel Sevilla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarita Sarita | E-mail | 10. července 2007 v 12:02 | Reagovat

ble

2 adelka 92 adelka 92 | 2. října 2007 v 13:01 | Reagovat

ty si ble kazdej z nich je prehnanej a jestli koukas na krasu tak se koukni na sebe brouku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.